Autobid.de je známka společnosti Auktion & Markt AG Autobid.de je známka společnosti Auktion & Markt AG

Společnost

Přesně víme, kam chceme. Díky tomu směřujeme k solidní budoucnosti.

Administrativa

Účetnictví

Telefon +49 611 44796-55
Fax+49 611 44796-49
Emailbuchhaltung@auktion-markt.de

Clearing

Telefon +49 611 44796-823
Fax+49 611 44796-711
Emailclearingstelle@auktion-markt.de

Controlling a revize

Telefon +49 611 44796-0
Fax+49 611 44796-50
Emailcontrolling@auktion-markt.de

IT správa

Telefon +49 611 44796-833
Emailedv@auktion-markt.de

Vyřízení prodeje

Telefon+49 611 44796-55
Fax+49 611 44796-49
Emailabwicklung@auktion-markt.de

Spokojenost zákazníků

Telefon+49 611 44796-740
Fax+49 611 44796-728
Emailkundenzufriedenheit@auktion-markt.de

Marketing a komunikace

Telefon +49 611 44796-630
Fax+49 611 44796-811
Emailmarketing-kommunikation@auktion-markt.de

Online aukce

Telefon+49 611 20516-18
Fax+49 611 20516-55
Emailonline-auktionen@auktion-markt.de

Personální oddělení

Telefon +49 611 44796-700
Fax+49 611 44796-755
Emailpersonal@auktion-markt.de

Projekt a inovace

Telefon +49 611 44796-845
Fax+49 611 44796-811
Emailprojekt-innovation@auktion-markt.de

Registrace

Telefon+49 611 44796-720
Fax+49 611 44796-729
Emailregistrierung-autobid@auktion-markt.de

Abteilungen

Hier können Sie direkten Kontakt mit den einzelnen Abteilungen von Autobid.de aufnehmen.

Abyste mohli vyhledávat vozidla, budete přesměrováni na vyhledávací formulář na webu www.autobid.de.

Vážený obchodníku,
abyste se na tomto aukčním portálu mohli účastnit aukcí, musíte se na Autobid.de jednorázově zaregistrovat (nezávazně).

Nyní budete přesměrováni na registrační formulář.