Autobid.de je známka společnosti Auktion & Markt AG Autobid.de je známka společnosti Auktion & Markt AG

Společnost

Přesně víme, kam chceme. Díky tomu směřujeme k solidní budoucnosti.

Představenstvo

  • Karl R.

    Executive Board Chairman
    Karl R. Muth
    Publicly appointed and duly sworn auctioneer

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    kmuth@auktion-markt.de

  • Marc

    Member of the Board
    Marc Berger
    Business Economist

    Tel:
    +49 611 20516-0
    Fax:
    +49 611 20516-55

    mberger@auktion-markt.de

  • Günter

    Member of the Board
    Günter Kaufmann

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    gkaufmann@auktion-markt.de

  • Mark

    Member of the Board
    Mark Lehmann
    Business Economist

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    mlehmann@auktion-markt.de

  • Peter

    Member of the Board
    Peter Lindner
    Graduate in business management

    Tel:
    +49 611 20516-0
    Fax:
    +49 611 20516-55

    plindner@auktion-markt.de

  • Oliver

    Member of the Board
    Oliver Wimmers

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    owimmers@auktion-markt.de

Abyste mohli vyhledávat vozidla, budete přesměrováni na vyhledávací formulář na webu www.autobid.de.

Vážený obchodníku,
abyste se na tomto aukčním portálu mohli účastnit aukcí, musíte se na Autobid.de jednorázově zaregistrovat (nezávazně).

Nyní budete přesměrováni na registrační formulář.