Autobid.de on Auktion & Markt AG kaubamärk Autobid.de on Auktion & Markt AG kaubamärk

Ettevõte

Vaja on täpselt teada, kuhu tahetakse jõuda. Nii liigume me soliidse tuleviku suunas.

Juhatus

  • Karl R.

    Executive Board Chairman
    Karl R. Muth
    Publicly appointed and duly sworn auctioneer

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    kmuth@auktion-markt.de

  • Marc

    Member of the Board
    Marc Berger
    Business Economist

    Tel:
    +49 611 20516-0
    Fax:
    +49 611 20516-55

    mberger@auktion-markt.de

  • Günter

    Member of the Board
    Günter Kaufmann

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    gkaufmann@auktion-markt.de

  • Mark

    Member of the Board
    Mark Lehmann
    Business Economist

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    mlehmann@auktion-markt.de

  • Peter

    Member of the Board
    Peter Lindner
    Graduate in business management

    Tel:
    +49 611 20516-0
    Fax:
    +49 611 20516-55

    plindner@auktion-markt.de

  • Oliver

    Member of the Board
    Oliver Wimmers

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    owimmers@auktion-markt.de

Sõiduki otsingu tegemiseks suunatakse teid edasi www.autobid.de otsingumaskile.

Lugupeetud müüja!
selleks, et teha selles oksjoniportaalis pakkumist, tuleb teil end Autobid.de-s registreerida (kohustustevaba).

Teid suunatakse kohe registreerimisvormile.