Autobid.de je marka tvrtke Auktion & Markt AG Autobid.de je marka tvrtke Auktion & Markt AG

O poduzeću

Ako točno znate kamo želite doći, vodimo vas u sigurnu budućnost.

Administracija

Računovodstvo

Telefon +49 611 44796-55
Faks+49 611 44796-49
Emailbuchhaltung@auktion-markt.de

Clearing odjel

Telefon +49 611 44796-823
Faks+49 611 44796-711
Emailclearingstelle@auktion-markt.de

Kontroling & revizija

Telefon +49 611 44796-0
Faks+49 611 44796-50
Emailcontrolling@auktion-markt.de

EOP administracija

Téléphone  +49 611 44796-833
Emailedv@auktion-markt.de

Tijek kupnje

Telefon+49 611 44796-55
Faks+49 611 44796-49
Emailabwicklung@auktion-markt.de

Služba za kupce

Telefon+49 611 44796-740
Faks+49 611 44796-728
Emailkundenzufriedenheit@auktion-markt.de

Marketing & komunikacije

Telefon +49 611 44796-630
Faks+49 611 44796-811
Emailmarketing-kommunikation@auktion-markt.de

Online aukcije

Telefon+49 611 20516-18
Faks+49 611 20516-55
Emailonline-auktionen@auktion-markt.de

Odjel upravljanja ljudskim potencijalima

Telefon +49 611 44796-700
Faks+49 611 44796-755
Emailpersonal@auktion-markt.de

Projekt i inovacija

Telefon +49 611 44796-845
Faks+49 611 44796-811
Emailprojekt-innovation@auktion-markt.de

Registracija

Telefon+49 611 44796-720
Faks+49 611 44796-729
Emailregistrierung-autobid@auktion-markt.de

Abteilungen

Hier können Sie direkten Kontakt mit den einzelnen Abteilungen von Autobid.de aufnehmen.

Da biste izvršili pretraživanje vozila, uputit ćemo vas na masku za pretraživanje na www.autobid.de.

Poštovani trgovci,
Da biste mogli davati svoje ponude na ovom aukcijskom portalu, trebate se jednokratno registrirati na stranici Autobid.de (neobvezujuće).

Sada ćete biti upućeni do registracijskog obrasca.