Autobid.de je marka tvrtke Auktion & Markt AG Autobid.de je marka tvrtke Auktion & Markt AG

O poduzeću

Ako točno znate kamo želite doći, vodimo vas u sigurnu budućnost.

Uprava

  • Karl R.

    Executive Board Chairman
    Karl R. Muth
    Publicly appointed and duly sworn auctioneer

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    kmuth@auktion-markt.de

  • Marc

    Member of the Board
    Marc Berger
    Business Economist

    Tel:
    +49 611 20516-0
    Fax:
    +49 611 20516-55

    mberger@auktion-markt.de

  • Günter

    Member of the Board
    Günter Kaufmann

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    gkaufmann@auktion-markt.de

  • Mark

    Member of the Board
    Mark Lehmann
    Business Economist

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    mlehmann@auktion-markt.de

  • Peter

    Member of the Board
    Peter Lindner
    Graduate in business management

    Tel:
    +49 611 20516-0
    Fax:
    +49 611 20516-55

    plindner@auktion-markt.de

  • Oliver

    Member of the Board
    Oliver Wimmers

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    owimmers@auktion-markt.de

Da biste izvršili pretraživanje vozila, uputit ćemo vas na masku za pretraživanje na www.autobid.de.

Poštovani trgovci,
Da biste mogli davati svoje ponude na ovom aukcijskom portalu, trebate se jednokratno registrirati na stranici Autobid.de (neobvezujuće).

Sada ćete biti upućeni do registracijskog obrasca.