Az Autobid.de az Auktion & Markt AG márkája Az Autobid.de az Auktion & Markt AG márkája

Vállalat

Pontosan tudjuk, hogy mi a célunk. Így megbízhatóan alakítjuk a jövőt.

Igazgatóság

  • Karl R.

    Executive Board Chairman
    Karl R. Muth
    Publicly appointed and duly sworn auctioneer

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    kmuth@auktion-markt.de

  • Marc

    Member of the Board
    Marc Berger
    Business Economist

    Tel:
    +49 611 20516-0
    Fax:
    +49 611 20516-55

    mberger@auktion-markt.de

  • Günter

    Member of the Board
    Günter Kaufmann

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    gkaufmann@auktion-markt.de

  • Mark

    Member of the Board
    Mark Lehmann
    Business Economist

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    mlehmann@auktion-markt.de

  • Peter

    Member of the Board
    Peter Lindner
    Graduate in business management

    Tel:
    +49 611 20516-0
    Fax:
    +49 611 20516-55

    plindner@auktion-markt.de

  • Oliver

    Member of the Board
    Oliver Wimmers

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    owimmers@auktion-markt.de

A járműkeresés átirányítja a www.autobid.de keresőmaszkra.

Tisztelt Kereskedő!
Ahhoz, hogy ajánlatot tehessen az árverési portálon, regisztrálnia kell magát az Autobid.de oldalon (kötelezettség nélkül).

Az oldal most a regisztrációs űrlapra irányítja.