Autobid.de Auktion & Markt AG'nin bir markasıdır. Autobid.de Auktion & Markt AG'nin bir markasıdır.

Firma

Nereye gideceğini tam olarak bilmek. Bu şekilde sağlam bir geleceğe ulaşabiliriz.

Yönetim kurulu

  • Karl R.

    Executive Board Chairman
    Karl R. Muth
    Publicly appointed and duly sworn auctioneer

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    kmuth@auktion-markt.de

  • Marc

    Member of the Board
    Marc Berger
    Business Economist

    Tel:
    +49 611 20516-0
    Fax:
    +49 611 20516-55

    mberger@auktion-markt.de

  • Günter

    Member of the Board
    Günter Kaufmann

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    gkaufmann@auktion-markt.de

  • Mark

    Member of the Board
    Mark Lehmann
    Business Economist

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    mlehmann@auktion-markt.de

  • Peter

    Member of the Board
    Peter Lindner
    Graduate in business management

    Tel:
    +49 611 20516-0
    Fax:
    +49 611 20516-55

    plindner@auktion-markt.de

  • Oliver

    Member of the Board
    Oliver Wimmers

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    owimmers@auktion-markt.de

Bir araç araması yapmak için www.autobid.de sayfasındaki bir arama ekranına yönlendirileceksiniz.

Sayın Galerici
Bu açık arttırma portalında teklif verebilmek için Autobid.de sitesine bir defaya mahsus kayıt olmanız gerekir (bağlayıcılık olmadan).

Şimdi kayıt formuna yönlendirileceksiniz.