Autobid.de je blagovna znamka podjetja Auktion & Markt AG Autobid.de je blagovna znamka podjetja Auktion & Markt AG

Podjetje

Točno vedeti, kam želite. Tako vozite v solidno prihodnost.

Stopite v stik z nami

Vaše želje in vprašanja so za nas zelo pomembna. Kliknite na enega od za vas veljavnih povezav in stopite v stik z nami. Dosegljivi smo od ponedeljka do petka od 8.30 do 16.30 ure.

Auktion & Markt AG
Glavna uprava
Sandbornstraße 2
65197 Wiesbaden

Tel.: +49 611 44796-55
Fax: +49 611 44796-49
autobid@auktion-markt.de
www.autobid.de

Obrazec za stik

Kontaktirate nas lahko s pomočjo spodnjega obrazca in nam sporočite vaše želje. Poskušali vam bomo nemudoma odgovoriti. Na vaš spodaj navedeni naslov boste avtomatsko prejeli kopijo tega sporočila.

Nagovor*
Priimek* Ime
Ime podjetja
Poštna številka/Kraj Ulica / hišna številka
Država Telefon
E-naslov* Uporabniško ime
Message*

Naši dražbeni centri

Center Berlin

Auktion & Markt AG
Dražbeni center Berlin
Gartenfelder Str. 28
13599 Berlin

Tel.: +49 30 72023448-0
Fax: +49 30 72023448-5
berlin@auktion-markt.de

Center Braunschweig

Auktion & Markt AG
Dražbeni center Braunschweig
Erzberg 46
38126 Braunschweig

Tel.: +49 531 889320-0
Fax: +49 531 889320-25
braunschweig@auktion-markt.de

Center Frankfurt-Jug

Auktion & Markt AG
Dražbeni center Frankfurt-Süd
Lagerstraße 5
64331 Weiterstadt 

Tel.: +49 6151 39736-10
Fax: +49 6151 39736-36
frankfurt-sued@auktion-markt.de

Center Hamburg

Auktion & Markt AG
Dražbeni center Hamburg
Kattwykstraße 19
21107 Hamburg

Tel.: +49 40 752797-580
Fax: +49 40 752797-538
hamburg@auktion-markt.de

Center Leipzig

Auktion & Markt AG
Dražbeni center Leipzig
Thura Mark 22
06780 Zörbig

Tel.: +49 34956 3958-0
Fax: +49 34956 3958-28
leipzig@auktion-markt.de

Center München

Auktion & Markt AG
Dražbeni center München
Carl-von-Linde-Straße 12
85716 Unterschleißheim

Tel.: +49 89 3190480-0
Fax: +49 89 3190480-15
muenchen@auktion-markt.de

Center Rhein-Ruhr

Auktion & Markt AG
Dražbeni center Rhein-Ruhr
Werrastraße 8
45768 Marl 

Tel.: +49 2365 69979-0
Fax: +49 2365 69979-100
rhein-ruhr@auktion-markt.de

Center Stuttgart

Auktion & Markt AG
Dražbeni center Stuttgart
Faberweg 25
73230 Kirchheim/Teck
 
Tel.: +49 7021 73831-12
Fax: +49 7021 73831-23
stuttgart@auktion-markt.de

Tukaj nas najdete

Z enim klikom na zemljevid lahko udobno načrtujete vaše potovanje. 

Če želite opraviti iskanje vozila, vas bomo preusmerili na www.autobid.de.

Spoštovani trgovec,
Če želite sodelovati v dražbah na tem portalu, se morate enkrat registrirati pri podjetju Autobid.de (brezplačno in nezavezujoče).

Preusmerjeni boste na obrazec za registracijo.