Autobid.de je marka Auktion & Markt AG Autobid.de je marka Auktion & Markt AG

Prodati

Kao na dugme. Tako je jednostavno prodati Vaše vozilo na licitaciji.

Stupite sa nama u kontakt

Vaše želje i pitanja su za nas važni. Kliknite na odgovarajuću vezu kako bi stupili sa nama u kontakt. Možete nas dobiti od ponedeljka do petka, od 8.30 do 16.30 časova.

Auktion & Markt AG
Sedište
Sandbornstraße 2
65197 Wiesbaden

Tel.: +49 611 44796-55
Fax: +49 611 44796-49
autobid@auktion-markt.de
www.autobid.de

Kontakt formular

Putem donjeg formulara možete da stupite u kontakt sa nama. Pokušaćemo da Vam odmah odgovorimo. Dobićete automatski kopiju ove poruke na Vašoj dole naznačenoj adresi e-pošte.

Oslovljavanje*
Prezime* Ime
Naziv firme
Poštanski broj/Mesto Ulica / kućni broj
Zemlja Telefon
E-pošta* Korisničko ime
Message*

Naši aukcijski centri

Centar Berlin

Auktion & Markt AG
Aukcijski centar Berlin
Gartenfelder Str. 28
13599 Berlin

Tel.: +49 30 72023448-0
Fax: +49 30 72023448-5
berlin@auktion-markt.de

Centar Braunschweig

Auktion & Markt AG
Aukcijski centar Braunschweig
Erzberg 46
38126 Braunschweig

Tel.: +49 531 889320-0
Fax: +49 531 889320-25
braunschweig@auktion-markt.de

Centar Frankfurt-Süd

Auktion & Markt AG
Aukcijski centar Frankfurt-Süd
Lagerstraße 5
64331 Weiterstadt 

Tel.: +49 6151 39736-10
Fax: +49 6151 39736-36
frankfurt-sued@auktion-markt.de

Centar Hamburg

Auktion & Markt AG
Aukcijski centar Hamburg
Kattwykstraße 19
21107 Hamburg

Tel.: +49 40 752797-580
Fax: +49 40 752797-538
hamburg@auktion-markt.de

Centar Leipzig

Auktion & Markt AG
Aukcijski centar Leipzig
Thura Mark 22
06780 Zörbig

Tel.: +49 34956 3958-0
Fax: +49 34956 3958-28
leipzig@auktion-markt.de

Centar München

Auktion & Markt AG
Aukcijski centar München
Carl-von-Linde-Straße 12
85716 Unterschleißheim

Tel.: +49 89 3190480-0
Fax: +49 89 3190480-15
muenchen@auktion-markt.de

Centar Rhein-Ruhr

Auktion & Markt AG
Aukcijski centar Rhein-Ruhr
Werrastraße 8
45768 Marl 

Tel.: +49 2365 69979-0
Fax: +49 2365 69979-100
rhein-ruhr@auktion-markt.de

Centar Stuttgart

Auktion & Markt AG
Aukcijski centar Stuttgart
Faberweg 25
73230 Kirchheim/Teck
 
Tel.: +49 7021 73831-12
Fax: +49 7021 73831-23
stuttgart@auktion-markt.de

Mi se nalazim ovde

Jednim klikom na kartu možete lako da planirate Vaš dolazak. 

Za pretragu vozila bićete prebačeni na masku za pretragu na www.autobid.de.

Poštovani dileri,
Za davanje ponuda na aukcijskom portalu morate jednom da se registrujete na Autobid.de (besplatno i bez obaveza).

Sada ćemo Vas prebaciti na formular za registraciju.