„Autobid.de“ yra registruotas firmos „Auktion & Markt AG“ prekės ženklas „Autobid.de“ yra registruotas firmos „Auktion & Markt AG“ prekės ženklas

Įmonė

Tiksliai žinoti judėjimo kryptį. Taip mes nukreipiame į solidžią ateitį.

Valdyba

  • Karl R.

    Executive Board Chairman
    Karl R. Muth
    Publicly appointed and duly sworn auctioneer

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    kmuth@auktion-markt.de

  • Marc

    Member of the Board
    Marc Berger
    Business Economist

    Tel:
    +49 611 20516-0
    Fax:
    +49 611 20516-55

    mberger@auktion-markt.de

  • Günter

    Member of the Board
    Günter Kaufmann

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    gkaufmann@auktion-markt.de

  • Mark

    Member of the Board
    Mark Lehmann
    Business Economist

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    mlehmann@auktion-markt.de

  • Peter

    Member of the Board
    Peter Lindner
    Graduate in business management

    Tel:
    +49 611 20516-0
    Fax:
    +49 611 20516-55

    plindner@auktion-markt.de

  • Oliver

    Member of the Board
    Oliver Wimmers

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    owimmers@auktion-markt.de

Transporto priemonių paieškos vykdymui jūs būsite nukreipti į www.autobid.de paieškos šabloną.

Gerbiamas automobilių prekeivi,
norėdami teikti varžytinių pasiūlymus šiame aukcionų portale, turite vieną kartą ( neįpareigojančiai) prisiregistruoti Autobid.de portale.

Dabar Jūs nukreipiami į registracijos formą.