Autobid.de ir Auktion & Markt AG zīmols Autobid.de ir Auktion & Markt AG zīmols

Uzņēmums

Mēs skaidri zinām, kāds ir mūsu mērķis. Ar šādu apziņu mēs dodamies pretī stabilai nākotnei.

Valdes

  • Karl R.

    Executive Board Chairman
    Karl R. Muth
    Publicly appointed and duly sworn auctioneer

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    kmuth@auktion-markt.de

  • Marc

    Member of the Board
    Marc Berger
    Business Economist

    Tel:
    +49 611 20516-0
    Fax:
    +49 611 20516-55

    mberger@auktion-markt.de

  • Günter

    Member of the Board
    Günter Kaufmann

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    gkaufmann@auktion-markt.de

  • Mark

    Member of the Board
    Mark Lehmann
    Business Economist

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    mlehmann@auktion-markt.de

  • Peter

    Member of the Board
    Peter Lindner
    Graduate in business management

    Tel:
    +49 611 20516-0
    Fax:
    +49 611 20516-55

    plindner@auktion-markt.de

  • Oliver

    Member of the Board
    Oliver Wimmers

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    owimmers@auktion-markt.de

Lai veiktu transportlīdzekļa meklēšanu, jūs tiekat pārsūtīts uz meklēšanas masku vietnē www.autobid.de.

Ļoti cienītais tirgotāj,
Lai šajā izsoļu portālā varētu piedalīties solīšanā, jums vienreiz ir jāreģistrējas Autobid.de ( neuzliekot saistības).

Tagad jūs tiekat pārsūtīts uz reģistrācijas veidlapu.