Autobid.de is een handelsmerk van Auktion & Markt AG Autobid.de is een handelsmerk van Auktion & Markt AG

Onderneming

Precies weten waar het naartoe gaat. Zo geven wij vorm aan een stabiele toekomst.

Bestuur

  • Karl R.

    Executive Board Chairman
    Karl R. Muth
    Publicly appointed and duly sworn auctioneer

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    kmuth@auktion-markt.de

  • Marc

    Member of the Board
    Marc Berger
    Business Economist

    Tel:
    +49 611 20516-0
    Fax:
    +49 611 20516-55

    mberger@auktion-markt.de

  • Günter

    Member of the Board
    Günter Kaufmann

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    gkaufmann@auktion-markt.de

  • Mark

    Member of the Board
    Mark Lehmann
    Business Economist

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    mlehmann@auktion-markt.de

  • Peter

    Member of the Board
    Peter Lindner
    Graduate in business management

    Tel:
    +49 611 20516-0
    Fax:
    +49 611 20516-55

    plindner@auktion-markt.de

  • Oliver

    Member of the Board
    Oliver Wimmers

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    owimmers@auktion-markt.de

Om een voertuig te zoeken, wordt u met het zoekbeeld op www.autobid.de doorverbonden.

Geachte handelaar,
om op dit veilingportaal een bod te kunnen uitbrengen, moet u zich eenmalig bij Autobid.de registreren (vrijblijvend).

U wordt nu met het registratieformulier doorverbonden.