Autobid.de jest znakiem towarowym Auktion & Markt AG Autobid.de jest znakiem towarowym Auktion & Markt AG

Przedsiębiorstwo

Dokładnie wiemy, co chcemy osiągnąć. Tak zmierzamy ku solidnej przyszłości.

Administracja

Księgowość

Telefon +49 611 44796-55
Faks+49 611 44796-49
E-Mailbuchhaltung@auktion-markt.de

Stanowisko ds. clearingu

Telefon +49 611 44796-640
Faks+49 611 44796-711
E-Mailclearingstelle@auktion-markt.de

Dział Controllingu i Rewizji

Telefon +49 611 44796-0
Faks+49 611 44796-50
E-Mailcontrolling@auktion-markt.de

Administracja w zakresie przetwarzania danych elektronicznych

Telefon +49 611 44796-833
E-Mailedv@auktion-markt.de

Realizacja zakupu

Telefon+49 611 44796-55
Faks+49 611 44796-49
E-Mailabwicklung@auktion-markt.de

Zadowolenie klientów

Telefon+49 611 44796-740
Faks+49 611 44796-728
E-Mailkundenzufriedenheit@auktion-markt.de

Marketing i komunikacja

Telefon +49 611 44796-630
Faks+49 611 44796-811
E-Mailmarketing-kommunikation@auktion-markt.de

Aukcje online

Telefon+49 611 20516-18
Faks+49 611 20516-55
E-Mailonline-auktionen@auktion-markt.de

Dział kadr

Telefon +49 611 44796-700
Faks+49 611 44796-755
E-Mailpersonal@auktion-markt.de

Dział projektów i innowacji

Telefon +49 611 44796-845
Faks+49 611 44796-811
E-Mailprojekt-innovation@auktion-markt.de

Rejestracja

Telefon+49 611 44796-720
Faks+49 611 44796-729
E-Mailregistrierung-autobid@auktion-markt.de

Abteilungen

Hier können Sie direkten Kontakt mit den einzelnen Abteilungen von Autobid.de aufnehmen.

W celu wyszukania pojazdów zostaniesz przekierowany do maski wyszukiwania na stronie www.autobid.de.

Szanowny sprzedawco,
Aby móc składać oferty na portalu aukcyjnym, musisz jednorazowo zarejestrować się na stronie Autobid.de (niezobowiązująco).

Zostaniesz teraz przekierowany do formularza rejestracji.