Autobid.de este o marcă a lui Auktion & Markt AG Autobid.de este o marcă a lui Auktion & Markt AG

Compania

Să ştii precis încotro unde vrei să ajungi. Astfel ne conducem spre un viitor solid.

Consiliul de administraţie

  • Karl R.

    Executive Board Chairman
    Karl R. Muth
    Publicly appointed and duly sworn auctioneer

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    kmuth@auktion-markt.de

  • Marc

    Member of the Board
    Marc Berger
    Business Economist

    Tel:
    +49 611 20516-0
    Fax:
    +49 611 20516-55

    mberger@auktion-markt.de

  • Günter

    Member of the Board
    Günter Kaufmann

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    gkaufmann@auktion-markt.de

  • Mark

    Member of the Board
    Mark Lehmann
    Business Economist

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    mlehmann@auktion-markt.de

  • Peter

    Member of the Board
    Peter Lindner
    Graduate in business management

    Tel:
    +49 611 20516-0
    Fax:
    +49 611 20516-55

    plindner@auktion-markt.de

  • Oliver

    Member of the Board
    Oliver Wimmers

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    owimmers@auktion-markt.de

Pentru a efectua o căutare vehicule. sunteţi transferat mai departe la masca de căutare de pe www.autobid.de.

Stimate comerciant,
Pentru a putea licita pe acest portal de licitaţii, trebuie să vă înregistraţi o dată la Autobid.de (fără obligaţii).

Sunteţi transferat mai departe la formularul de înregistrare.