Autobid.de je značkou Auktion & Markt AG Autobid.de je značkou Auktion & Markt AG

Podnik

Presne vieme, kam chcete ísť. Takto smerujeme do solídnej budúcnosti.

Predstavenstvo

  • Karl R.

    Executive Board Chairman
    Karl R. Muth
    Publicly appointed and duly sworn auctioneer

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    kmuth@auktion-markt.de

  • Marc

    Member of the Board
    Marc Berger
    Business Economist

    Tel:
    +49 611 20516-0
    Fax:
    +49 611 20516-55

    mberger@auktion-markt.de

  • Günter

    Member of the Board
    Günter Kaufmann

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    gkaufmann@auktion-markt.de

  • Mark

    Member of the Board
    Mark Lehmann
    Business Economist

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    mlehmann@auktion-markt.de

  • Peter

    Member of the Board
    Peter Lindner
    Graduate in business management

    Tel:
    +49 611 20516-0
    Fax:
    +49 611 20516-55

    plindner@auktion-markt.de

  • Oliver

    Member of the Board
    Oliver Wimmers

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    owimmers@auktion-markt.de

Aby ste mohli vykonať vyhľadávanie vozidiel, ste presmerovaní do vyhľadávacej masky na www.autobid.de.

Vážený obchodník,
Aby ste mohli dávať ponuky na tomto aukčnom portáli, musíte sa jednorazovo zaregistrovať u Autobid.de (nezáväzne).

Teraz ste presmerovaní do registračného formulára.