Autobid.de je blagovna znamka podjetja Auktion & Markt AG Autobid.de je blagovna znamka podjetja Auktion & Markt AG

Podjetje

Točno vedeti, kam želite. Tako vozite v solidno prihodnost.

Uprava

  • Karl R.

    Executive Board Chairman
    Karl R. Muth
    Publicly appointed and duly sworn auctioneer

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    kmuth@auktion-markt.de

  • Marc

    Member of the Board
    Marc Berger
    Business Economist

    Tel:
    +49 611 20516-0
    Fax:
    +49 611 20516-55

    mberger@auktion-markt.de

  • Günter

    Member of the Board
    Günter Kaufmann

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    gkaufmann@auktion-markt.de

  • Mark

    Member of the Board
    Mark Lehmann
    Business Economist

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    mlehmann@auktion-markt.de

  • Peter

    Member of the Board
    Peter Lindner
    Graduate in business management

    Tel:
    +49 611 20516-0
    Fax:
    +49 611 20516-55

    plindner@auktion-markt.de

  • Oliver

    Member of the Board
    Oliver Wimmers

    Tel:
    +49 611 44796-0
    Fax:
    +49 611 44796-50

    owimmers@auktion-markt.de

Če želite opraviti iskanje vozila, vas bomo preusmerili na www.autobid.de.

Spoštovani trgovec,
Če želite sodelovati v dražbah na tem portalu, se morate enkrat registrirati pri podjetju Autobid.de (nezavezujoče).

Preusmerjeni boste na obrazec za registracijo.